Państwo W.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 5

Gość 03-04-18 23:09

Zgodnie z sugestią Kolegi rozpoczynam nowy wątek poświęcony Państwu W. Zapraszam do dyskusji!

Odpowiedz Cytuj
Patriota 04-04-18 7:52

Dla mnie osobiście państwo W ,a zwłaszcza ich niby męska cześć są nikim biorąca pod uwagę „ uczciwa „ działalność owego pana ,który od kilku ostatnich lat czego może większa cześć mieszkańców naszych Ledzin nic o tym nie wie jak ten koleś naciąga inwestorów na nie swoje działki w kwestii pobierania bezzwrotnych zaliczek i to w bardzo wysokich sumach zł.,a następnie nie przystępuje do inwestycji chcąc dokonywać cesji zawieranych kontraktów na żony firmę ,która nawet nie wie czy jej firma istnieje czy nie ,a współwłaściciel przebywa gdzieś na Malediwach , kolejno koleś wciąż nie odbiera tel, unika spotkań i wymyśla historie swej nieobecności jak z komiksów pana kleksa gdyś takie są ambitne i prostackie jego wymyślanki , unika sądów prokuratury mu się do tylka dobierają, powołuje się podobno na lewe pełnomocnictwa i tak w koło ,a kaśka się zgadza szkoda tylko ,ze ci ludzie to fakt są wciąż tak naiwni bo gdyby sprawa dotyczyła mnie to owy niby mężczyzna musiałby szukać nowego miejsca pobytu a nowej Zelandii gdyż nawet wyspy brytyjskie byłyby złym lokum ,a co do żonki to ma inne fantazje dotyczące „ amatorstwa pióra „ gdyż kobieta posiada wiele kompleksów w temacie wydudkania je przez panią burmistrz,której tak bardzo pomagała w wyborach oczekując w zamian stołeczka i cieplutkiej posadki w um Ledziny wraz z jej mężczyzna który nawet miał zapał na stanowisko sekretarza ale jak pani Krystyna została burmistrzem to i dlaczego miała by takim prostaka pomagać narażając się na korupcję i wstyd dotyczący tej parki i od tego czasu mistrzyni pióra mści się na swym forum wypisując brednie wyszukując wciąż historii typu figo fago ja ci jeszcze Krzysiu pokaże i tak w koło Macieju ,a jej koleś jak walki robił tak robi dalej ......oj ze facet ma jeszcze wszystko na miejscu to się dziwie ......
To po spotkaniu w um Ledziny pani burmistrz jak tylko zapadną wyroki w temacie owego pana zrobi z nim porządek ,ze wszyscy się u nas dowiedzą co to jest bo bynajmniej nie kto ten koleś choć może to ten niby czarny koń ,o którym amatorka pióra pisze na swym blogu ...?
Tak czy innaczej uważajcie państwo zawierając bądź chcąc z tym człowiekiem działać w ramach niby biznesu jak nie chcecie zostać goli i to może tyle ponieważ więcej czasu i miejsca n abym forum nie chce im poświęcać gdyż to tylko robię w ramach pomocy mojemu dobremu znajomemu ,który padł ofiara tego kolesia ,a was przed nim przestrzegam ,a i przed amatorka pióra która pozbawiona profesjonalizmu pełna niespełnionych marzeń o stołku w ramach swoim kompleksów opisze was oj opisze jak tylko nie będziecie pisać tak jak ona sobie tego życzy gdyż ta pani krytyki nie akceptuje nawet w ramach obiektywnej polemiki !
Miłego dnia

Odpowiedz Cytuj
Delfin 04-04-18 18:07

A ty jesteś kim? Wyrocznią Delficką? :D

Odpowiedz Cytuj
KL 04-04-18 18:09

Tę Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta każdy mieszkaniec, który wybiera się na tegoroczne wybory samorządowe powinien zobaczyć :)

Komisarz pisze o zaleceniach zmian w okręgu 6,11,13 i 14. Wróbel robi rewolucję m.in w okręgu 2 i 3.

Podaję link poniżej:
www.ledziny.pl/nagrania-rm/2018.html

Nie da się tego w sposób skrótowy oddać co się wyrabia w naszym mieście.

Wróbel na złość radnym, którzy jej nie popierają postanowiła zmienić okręgi wyborcze w myśl zasady: spójności terytorialnej i zasady koherencji.

Niestety to co zamierzała zrobić a jej nie wyszło, ponieważ Klub Ponad Podziałami, który do tej pory był wierny Wróbel dokonał rozłamu i nie poparł tego projektu uchwały. Z pewnością nie miało nic wspólnego z zasadą spójności terytorialnej etc.

Jak wiemy Kostyra, dawno się zdeklarował, że w wyborach będzie popierał lędzińskiego celebrytę Janusza. Urbanćzyk chyba jeszcze nie wie. Gondzik i Kula już znaleźli cumy ale z pewnością nie będzie to okręt Wróbel.

Jak też wiemy, Wróbel jest strasznie zacięta, nie znosi sprzeciwu, nikt nie może mieć innego zdania i jej nie popierać. Jeżeli choć odrobinę nie zgadza się z jej poglądami i dogmatem o nieomylności zostaje zaraz nazwany "oponentem", należącym do grupy ludzi, którzy chcą jej pozbawić stołka itp. ( nie wiem, nie rozumiem tego, tak jakby miała wykupiony patent na dożywotnie sprawowanie funkcji w Lędzinach???-(przyp. red.).

Polecam oświadczenie do odsłuchania, które wygłosiła przepraszam odczytała na tej Sesji, a które przygotował jej z pewnością niejaki menager wśród radnych zwany DJ-em.

Wśród absurdów Wróbel, które chciała wprowadzić znalazło się m.in. zabranie radnemu Kuli ulicy na której mieszka - Porzeczkowej. Zrewolucjonizowała okręg wyborczy Kostyry, który przez 3 lata ją popierał, zapadł specjalnie na amnezję, wyzbył się wszystkich ideałów wyborczych w zamian za obietnicę zrobienia drogi do jego posiadłości ziemskiej (Blych).

Dalej radnego Gondzika wrzuciła do okręgu wyborczego Urbańczyka.

Sami zresztą odczytajcie.

Radni Kostyra, Kula i Ostrowska napisali pismo sprzeciwiające się takim praktykom Wróbel m.in. podane do wiadomości Komisarza Wyborczego.

No i wtedy się zaczęło...

Pismo, pod którym się podpisali, to według Wróbel paszkwil...hm...ciekawe od kiedy pismo podpisane przez osoby jest paszkwielem? Potem dowiedzieli się, że powstało ono poza granicami miasta na wyraźne zlecenie mocodawców, idźmy dalej; zachowują się radni niegodnie, jak w PRL-u.

Krysiu, zapytam nieskromnie - A kto ich tego nauczył???

Kto spotykał się poza granicami miasta (Jaworzno czy Chrzanów), na spotkaniach nieformalnych? Kto wydzwania do radnych i spotyka się z wybranymi, przecież Kostyra o tym na sesji mówi. Czyżby teraz zaczął "sypać", bo został z nich wyeliminowany???

Tak wyglądają rządy "praworządne" w Lędzinach, oko za oko, ząb za ząb. Jak w epoce kamienia łupanego.

Ta sesja jest dobitnym obrazem porażki demokracji naszego miasta, to nie jest godne aby tacy ludzie rządzili naszym miastem, dobro wspólne traktowali jak prywatny folwark, naszym kosztem prowadzili jakieś gry, walki polityczne, tylko po to aby utrzymać 13 tyś złotych pensji i władzę.

Komentarz:
Krysiu (na Facebooku jesteśmy wszyscy na Ty) do czego się jeszcze posuniesz aby utrzymać władzę? Jak jeszcze bardziej będziesz manipulować i zakłamywać rzeczywistość? Z klasą człowiek się rodzi, kindersztuby nabywa w domu rodzinnym, tak samo godności i honoru.
Patrząc na tę walkę o stołki i wpływy aż się robi niedobrze, przynajmniej mnie. Gdzie w tym wszystkim jest mieszkaniec i jego dobro?

Odpowiedz Cytuj
Anty 04-04-18 21:34

Patrioto jesteś nudny, ciągle to samo. Już przestrzegłeś nas. Zmień płyte bo trzeszczy.

Odpowiedz Cytuj
Anty 04-04-18 21:37

Patrioto jesteś nudny, ciągle to samo. Już przestrzegłeś nas. Zmień płyte bo trzeszczy.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 04-04-18 23:59

Do was mnie jeszcze daleko w kwestii obsmarowania pani burmistrz wciąż tylko anty rządzący to jak wam tak u nas złe to zmieńcie płytę , a może lepiej jak pojedziecie za między wygłaszać swoje protesty anty mysłowickie czy Tyskie tam macie może jeszcze możliwości przebicia się na jakimś forum gdyż tu u nas jesteście już bardzo nudni prowadząc monolog tak np. Okiem Kasi

Odpowiedz Cytuj
Mery 06-04-18 10:46

Patriota czy ty potrafisz pisać z sensem. Przeczytaj swój ostatni wpis przecież to bełkot ,z logicznego punktu widzenia. Nie wspomnę o interpunkcji ,składni . Ktoś napisał o twoim marnym wykształceniu i to się po raz kolejny potwierdza. Żenadą jest ,że taki ktoś ma odwagę pisać a raczej bełkotać w internecie.

Odpowiedz Cytuj
Zgadula 07-04-18 15:08

A Ci Państwo W, to nie przypadkiem to Ci co mieszkają na Rotuszu. On mały, ona blond

Odpowiedz Cytuj
Osóbka 13-05-18 18:24

Państwo W. 18 maja zwołują swój komitet wyborczy. Będą ustalać kto będzie startował i z jakiego okręgu.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem