Państwo W.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 5

KL 13-05-18 20:42

Panie Patrioto. Może się Pan czuć zaproszony na 18.05. Znajdzie się kawa i ciastko dla Pana. Proszę napisać, gdzie się spotykamy :)

Odpowiedz Cytuj
Patriota 14-05-18 20:14

Cykl poświęcony penetracji budynków miejskich wprost przypomina mi od tyłu jarmark Państwa W " tak skromnie okiem pewnej damy z pewnego blogu " no ale cóż z pewnością nie ma tak skromnych i barwnych posesji jak starych Lędzinach ? przychodnia czy też zaplecze przedszkoli w innych miastach nawet ościennych z pewnością są fantastycznie zadbane ? Jak ta dama , której nigdy na szczęście nie spełni się ten sen o stołeczku burmistrza by nic nie wrzuciła tak romantycznego na swego bloga to chyba by nie była sobą ? oj z pewnością wszyscy teraz szczytują .....?
Co zaprosin , bardzo dziękuję lecz nie skorzystam gdyż jestem przekonany ,że kawa będzie kiepskiej jakości a ciastko pozbawione prawdziwej śmietany ......

Odpowiedz Cytuj
Zgadula 19-05-18 20:05

Pani W. pełniąca funkcję burmistrza lubi obiecać a nie dać funkcję. Daje stołek, a następnie go zabiera. Proszę zapytać się o to byłego prezesa Partnera, Skarbnika. Ciekawe, kto następny straci stołek, a może sekretarz?

Odpowiedz Cytuj
Nie damy jej 20-05-18 23:31

Sadzi się na dyrektorkę MOK

Odpowiedz Cytuj
Sowa 27-05-18 20:48

Pani W. puszczają już chyba nerwy. Lekarstwa i wizyty u lekarzy chyba nie pomagają. Wszystkich mierzy swoją miarą. Każdego podejrzewa o knucie, złe zamiary. Uważa, że wszyscy powinni jej dziękować. Pytanie, tylko za co? Chyba jej podziękujemy przy wyborach i powiemy, żegnaj wstydu oszczędź.

Odpowiedz Cytuj
Lędziński Patriota 27-05-18 20:50

Dyrektora MOKu nie damy.

Odpowiedz Cytuj
Osóbka 03-06-18 19:32

Pani W. skompletowała swój sztab wyborczy na burmistrza. Jej dzielne agentki opluwają ujawnionego kontrkandydata. Jedna nawet zaczęła pisać bloga niczym jej poprzedniczka redaktorka. W końcu redaktorka była mózgiem wygranych wyborów w 2014r. Pytanie, czy agentka podzieli los redaktorki.

Odpowiedz Cytuj
Posłaniec 03-06-18 19:36

Najbliższe spotkanie sztabu wyborczego Pani W. odbędzie się w najbliższy piątek w Chrzanowie w wiadomym miejscu godzina do ustalenia.

Odpowiedz Cytuj
Sowa 30-06-18 19:13

Pani W dawała, obcinała lub zabierała pracownikom zarobki, a teraz jednym głosowaniem zabrali jej połowę dochodów.

Odpowiedz Cytuj
Były lędziniok 30-06-18 19:39

Kaj jest Patriota, co bronił swojej bohaterki, kaj jest mynadżer, co atakowoł i bronił, kaj te Lyndziny mlykiym i miodym płynące z dnia na dziyń, tydnia na tydzień, miesiąca na miesiąc roku na rok, na lata, dekady i wieki...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem