Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 54

Fanclub Patrioty 24-03-18 20:42
Patriota :

Dla mnie nie ma miejsca w um lecz osobiście jeśli tylko pani wróbel zechciałaby bym mógł aktywnie uczestniczyć w kampanii wyborczej będę zaszczycony nie oczekując w zamian nic w przeciwieństwie jak chociażby pani K.F.W z jej vel kurduplem by tylko dorwać się do kolejnych układów i bazy , kopalni nieruchomości,którymi można wyłudzać od potencjalnych klientów kolejne bezzwrotne zaliczki bo robić uczciwie nigdy się nie chciało ale za to pierwsi byli do głosu przy okazji każdej możliwej zadymy to i się im ucięło mam tylko nadzieje ,a raczej jestem pewien ze na zawsze .
Pani Krystyna Wróbel jest już bardzo mocno wyeksploatowana zwłaszcza pszychicznie tym samym i fizycznie dzięki takim pod ludzia i ich głupotom jakie piszą i głoszą na każdym kroku na swych blogach internetowych wyszukując pseudo poprzednich wynalazków urzędowych , którym tylko na myśl przychodzi podobnie jak im samym głupie bezsensowne chlapanie jęzorami na prawo i lewo ,a sami tylko zawsze kradli ,oszukiwali itd. Ale dziś umieją tylko udzielać pani K.F.W pożal się Boże daremnych wywiadów,które nic nie wnoszą w nasze życie ledzinskie prócz pomówień dzięki którym nasza burmistrz sądzi się w nie jednej sprawie za pomówienia bezpodstawne z taka jedna pseudo redaktorczyna , która bardzo się co dzień nudzi wyszukując różnych spraw oczywiście na sile i nie prawdziwych tylko i wyłącznie opisując nasz um nasze Ledziny w samych minusach wiec jeśli jest im tak u nas zle to niech zamienia swą ciemna parcele na lokalne mieszkanie np. W Imielinie jeśli tak im pasuje to ościenne miasteczko ,a i tam znają to malozenstwom in minus ..... wystarczy popytać w um Imielin gdzie miałem przyjemność być w ubiegła środę ale nie ma o kim tu opowiadać i pisać więcej bomba jeszcze na świecie jak również u nas w Lędzinach ludzie inteligentni na poziomie,którym warto jest poświęcać czas , rozmawiać którzy zawsze podadzą mi rękę gdyż z każdym trzeba umieć rozmawiać ,a nie tylko wywyższać się na każdym kroku , jeździć BMW czy audi trzeba wyjść do ludzi i rozmawiać o ich problemach o ich pogrzebach lokalnych bo zawsze trzeba być człowiekiem dzięki czemu mnie to nie sprawia problemu dzięki czemu czuje się dobrym sąsiadem , człowiekiem ale stanowczo protestuje by w naszym mieście pozbyć się hosztaplerow , oszustów , złodzieju i krętaczy ,którzy maja czelność wchodzić do um udając lepszego , najmądrzejszego ,a z butów słoma i prostactwo i dług długiem za przekręty pogania ale na panią burmistrz potrafią tylko psy wieszać ponieważ pani wróbel posadziła jedna taka za pomówienia oczekując odp. Zadość uczynienia które z pewnością już niebawem przeznaczy na cel haretatywny i dlatego trzeba ja wspierać i pomagać a nie gdakać i jojczyć na wszystkich i na wszystko co u nas w Lędzinach ma miejsce by tylko za wszelka cenę dorwać się do władzy szkoda słów , życzę przyjemnego weekendu

Dlatego ty jesteś najlepszym kandydatem na burmistrza. Patriota na burmistrza. Gwarantujesz ciągłość sprawowania władzy. Tych co plują w nasze lędzińskie gniazdo przegonisz. Patriota na burmistrza, jedyny kandydat, bezkonkurencyjny.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 25-03-18 7:28

Do patrioty ! Ty masz chyba fobię na punkcie państwa W a to trzeba leczyć .Jeżeli tak jak piszesz obecna pani burmistrz jest wyeksploatowana psychicznie i fizycznie to czas na zmiany dla jej własnego dobra ale także dla dobra mieszkańców . P.S Dobra rada potrzebna pilna wizyta u psychoterapeuty .

Odpowiedz Cytuj
Też wyborca 25-03-18 11:17

Trzeba mieć fobie na punkcie Państwa W. aby ciągle o nich pisać tak negatywnie. Każdy jest inny. Nie popieram ani Państwa W. ani Panią Krysię. Nie będę o nich pisała ani dobrze, ani źle bo to nie moi kandydaci . Wyborcy ocenią kto będzie burmistrzem. Patriota to brzmi dumnie, ale czytając co pisze ten patriota to tak jak tonący ...

Odpowiedz Cytuj
Sowa 25-03-18 13:41

Po 3,5 roku pracy jako burmistrz, sama nie umie podpisać zwykłego pisma. Popatrzcie kto jest podpisany pod pismami, które dostajecie z urzędu. Sama woli spotykać się z dziećmi, ponieważ mniejsza możliwość jest się skompromitować. Te starsze dzieci po spotkaniu z burmistrz mówią co za żenada.

Odpowiedz Cytuj
Lędziński Patriota 25-03-18 18:21

Skoro burmistrz przerzuca odpowiedzialność na podwładnych każąc im podpisywać różne pisma i decyzje to czy, podzieliła się wypłatą skoro jej odpowiedzialność spada? Albo chce jak Hanka z Warszawy mówić, że ona nie wiedziała i nic nie podpisała.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 25-03-18 20:35

Do wyborcy oraz reszty towarzystwa To Wam przydałby się psychoterapeuta w związku z krytyka jakiej się dopuszczacie w obec obecnej pani burmistrz Krystyny Wróbel w okresie ostatnich kilku lat na tym oraz innych forach wciąż pieprzycie w koło to samo ! Moja rada popatrzcie w lustra i pójdźcie do lekarza im prędzej tym lepiej lecz jeśli Wam by pewien człowiek zaj......l 30000 lub 50000 tys to ciekaw jestem jakbyście pisali pozytywnie na ten temat wiec szkoda strzępić sobie na was jęzora bo najwyraźniej złodziej złodzieja kryje i tak w koło ale z wami również po wyborach zrobimy porządek co do joty obiecujemy

Odpowiedz Cytuj
Fanclub Patrioty 25-03-18 21:09
Patriota :

Do wyborcy oraz reszty towarzystwa To Wam przydałby się psychoterapeuta w związku z krytyka jakiej się dopuszczacie w obec obecnej pani burmistrz Krystyny Wróbel w okresie ostatnich kilku lat na tym oraz innych forach wciąż pieprzycie w koło to samo ! Moja rada popatrzcie w lustra i pójdźcie do lekarza im prędzej tym lepiej lecz jeśli Wam by pewien człowiek zaj......l 30000 lub 50000 tys to ciekaw jestem jakbyście pisali pozytywnie na ten temat wiec szkoda strzępić sobie na was jęzora bo najwyraźniej złodziej złodzieja kryje i tak w koło ale z wami również po wyborach zrobimy porządek co do joty obiecujemy

Patriota na burmistrza. W Lędzinach zrobi porządek. Wizjoner i polityk.

Odpowiedz Cytuj
Rozsadny 25-03-18 23:24

Mnie nikt nie naciągnie na kasę , bo prostu jestem rozsądny i nie pożyczam. Niech idzie do banku. Za naiwność się płaci i tyle w temacie.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 26-03-18 7:01

Widać patriota, że puszczają Ci nerwy zamiast rozmawiać merytorycznie o problemach miasta to wolisz ludzi obrażać. Współczuję Ci jeżeli zostałeś oszukany ale są od tego odpowiednie instytucje gdzie można dochodzić swoich praw. Popatrz na swoje wpisy, każdy kończysz podobnym wątkiem czy to nie jest fobia odpowiedz sobie sam. Jeżeli chcesz używać takiego języka w dyskusji to lepiej daj sobie spokój z komentarzami bo tylko ludzi zniechęcasz do wypowiadania się na tym forum.Chyba,że zależy Ci aby ludzie nie komentowali poczynań naszych władz. Jeżeli tak to jesteś chyba jednym z nich. Życzę wszystkim miłego dnia.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 26-03-18 8:30

Na szczęście to nie ja zostałem oszukany ale mój dobry znajomy ale wystarczyło,ze zasięgiem informacji z pobliskich um oraz organów ścigania i wiem jak to czyni oraz czynił przez ostatnie Laty jeden pan A.W i nawet sobie państwo niewyobrażalnie jak bezczelnie i cynicznie porabiał sobie w naszym powiecie wiec proszę mi wybaczyć nerwy lecz szlak mnie trafia jak taki jeden łajdak robi sobie delikatnie pisząc pośmiewisko wśród naszego lokalnego środowiska,a następnie spaceruje sobie bezkarnie wchodząc do um Ledziny i popisówke urządza razem z jego żonka przy różnych tylko okazjach a sam jest hosztaplerem amatorem a przy okazji prostackim człowiekiem i to chce wam przekazać byście na nich szczególnie na nich uważali w jakich kolwiek kontaktach powiedzmy biznesowych .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem