Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 11 z 54

Wyborca 26-03-18 16:49
Patriota :

Na szczęście to nie ja zostałem oszukany ale mój dobry znajomy ale wystarczyło,ze zasięgiem informacji z pobliskich um oraz organów ścigania i wiem jak to czyni oraz czynił przez ostatnie Laty jeden pan A.W i nawet sobie państwo niewyobrażalnie jak bezczelnie i cynicznie porabiał sobie w naszym powiecie wiec proszę mi wybaczyć nerwy lecz szlak mnie trafia jak taki jeden łajdak robi sobie delikatnie pisząc pośmiewisko wśród naszego lokalnego środowiska,a następnie spaceruje sobie bezkarnie wchodząc do um Ledziny i popisówke urządza razem z jego żonka przy różnych tylko okazjach a sam jest hosztaplerem amatorem a przy okazji prostackim człowiekiem i to chce wam przekazać byście na nich szczególnie na nich uważali w jakich kolwiek kontaktach powiedzmy biznesowych .

Problem w tym, że ciągle o tym piszesz,i powtarzasz. Proponuję, aby dyskutować o naszym mieście przez inne tematy. Do mnie dotarło twoje ostrzeżenie.

Odpowiedz Cytuj
Znudzony 26-03-18 22:34

Do mnie również dotarło ostrzeżenie. Dlatego skończ ten temat. Rozpocznij inny wątek.

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 27-03-18 18:58

Po co wybierają tyle ziemi tam gdzie będzie przedszkole na ul. Paderewskiego?

Odpowiedz Cytuj
Poinformowany 28-03-18 8:58

Zmieniono plany i będzie tam aqua park

Odpowiedz Cytuj
Sonia 28-03-18 13:28

Ja słyszałam że mają tam też McDonald'S otwierać

Odpowiedz Cytuj
Hanys 29-03-18 13:23

Nie widzicie będzie dupno piaskownica!

Odpowiedz Cytuj
Gość 31-03-18 14:54

Podobno stażysta wraca do Urzędu ???
Ktoś coś wie ???

Odpowiedz Cytuj
Patriota 01-04-18 14:04

Szanowni Państwo z okazji Świat Wielkiej Nocy chce złożyć wszystkim naszym uczciwym mieszkańca ledzin serdeczne życzenia , drowych , rodzinnych i pełnych radości Świat.
Jednocześnie w ramach wyjaśnień dla poprzednich uczestników tego forum chce stanowczo podkreślić,ze wśród państwa jest wielu miłośników lektury pewnego forum kuriera,w którym państwo bardzo aktywnie zabierają glos w sposób bardzo krytyczny wypowiadając się na temat obecnej władzy naszych ledzin na czele z Panią burmistrz Krystyna Wróbel ,a owe forum pewnej panienki K to nic więcej jak prymitywne anty ledzinskie babole ,które są fantazjami niespełnionych marzeń pewnej damy,która w minimalnym stopniu ktoś chce jeszcze czytać i wspierać ,a opisywane przez ta kobietę wydarzenia tworzą zakłamanie wśród pożądnych obywateli naszych ledzin szkoda tylko,ze dajecie się ludziska wciągać w matnie tych wymyslonych bredni i fantazji i tylko jedno mnie w tym przeraża,ze na jej forum osoby które chcą polemizować w sposób kulturalny oraz obiektywny są z marszu kasowane ,a dzięki temu pozostają wyłącznie komentarze te które pasują owej panience szkoda również ,ze jesteście państwo tak naiwni uczestnicząc w tym jednostronnym monologu,a tu z niewyjaśnionych powodów chcecie bardzo unikać dyskusji na temat owej pary szachrajow, którzy od kilku ostatnich lat wami umiejętnie manipulują jak kukłami na sprzedaż ale już nie długo ,a sami się przekonacie z kim przystające ....? I zastanówcie się teraz kto potrzebuje tu lekarza i jakiej specjalizacji oraz dlaczego ? Wniosek nasuwa się jeden ale resztę pozostawiam państwu z tego co niektórzy z państwa poruszają w swych ambitnych komentarzach pt. W co ubrała się Krysia, w jakiej szkole dziś była w gościach , z jaka sr. Uczniów dziś rozmawiała , od kiedy wraca do urzędu stażysta itd. Dają jeden obraz inteligencji na poziomie opisanego forum .... miłego dnia

Odpowiedz Cytuj
Patriota 01-04-18 15:41

Dziwne te wzajemnie na święta ze znakiem ! Widzę ,ze to chyba jak się nie mylę szkoła anty lędziński oczywiście

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem