Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 12 z 54

Marek 02-04-18 12:15

Najbardziej inteligentny na tym forum i w tym wątku jest patriota.Patriota ma obsesję na punkcie Państwa W i zamiast iść do psychiatry woli uskuteczniać terapię przez internet.Pomimo kilku próśb by zamilkł albo przynajmniej trzymał się tematu dalej męczy kota. Po lekturze jego wpisów można mieć pewność nie tylko o obsesji ale także nabrać przekonania ,że jest dyslektykiem o marnym wykształceniu. W tej sytuacji dla patrioty mam tylko jedną radę trzymaj się z dala od netu, jak boisz się iść do lekarza to skonsultuj się z Goździkową być może pomoże.... choć wątpię.

Odpowiedz Cytuj
Lędziński Patriota 02-04-18 14:54

Do patrioty
Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. A skoro burmistrz boi się krytyki, to chyba nie ma cn.... albo ma coś do ukrycia.

Odpowiedz Cytuj
Doradca 03-04-18 9:10

Do pana Mareczka oraz jakiegoś wyborcy
Drodzy mieszkańcy miejmy nadzieje,ze naszych Ledzin ?
Z tego co widzę po waszych komentarzach głupoty piszecie totalnie bezsensowne ! gdyż jak was czytam to z każdym kolejnym dniem idzie ,iż suplementy gozdzikowej macie sami od dłuższego czasu wypróbowane i sprawdzone na sobie!i stad te owe rady dla patrioty,który bezapelacyjnie porusza na tym forum bardzo niewygodne tematy dla państwa W jak i ich wielbicieli ,którzy sami powinni się zgłosić od odpowiedniej poradni dla tych z nerwica itp. Dlaczego się tak państwo oburzacie na widok przekrętów tych ludzi ,które urządzają sobie od lat na naszej ziemi,a was przy okazji wciąż omamiają swym jadem i głupotami wypisując na temat rządzących w naszej miejscowości ? Jak mam być obiektywny to zdecydowanie państwu W wraz z ich wielbicielami przydałby się psychoterapeuta bo jak innaczej nazwać fobie dotycząca szczucia i pogardy jaka występuje w kurierze,a która dotyczy głównie tematu pani burmistrz,a której ciagle i bezustannie wypisywane jest przez amatorkę „ pióra „,a wy jak te ślepe ćmy lecicie do jej światła
Co do wyuczonego przedmówcy ,który porusza w swym ambitnym komentarzu temat niskiego poziomu wykształcenia z pewnością sam ma wiele kompleksów z którymi już rady sobie nie daje ale i rada dla ciebie serdeczny wykształcony człowieku ruszaj do naszego urzędu z własnym cv ,a jestem pewien,ze karierę zrobisz w mgnieniu oka ,a podczas zebrań w um będziesz mieć wiele okazji do okazania swych umiejętności czytania i pisania z pełnym zrozumieniem ......
Puentujac forum owe jest anonimowe zabraniające używania niecenzuralnych słów ,a wiec niczego w słowach patriotyzm oraz wielu innych uczestnikach tego forum się nie dopatrzyłem ,a ze owy czlowiek chce mieszkańca naszego powiatu BL przestrzec przed działalnością pewnego biznesmena nie ma nic w tym dziwnego ale jeśli państwa tak to bardzo przeszkadza to najwyraźniej i ci sami państwo maja wiele na sumieniach,ze tak bardzo ich to boli wiec zalecam Apap i wizytę w gabinecie a nie brać się do prymitywnego komentowania , miłego dnia

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 03-04-18 18:59

Próbowałem dyskutować rzeczowo. Za radą Doradcy zgłoszę się do lekarza psychiatry, a przedmówców żegnam i znikam z tego forum.

Odpowiedz Cytuj
Lędziński Patriota 03-04-18 19:32

Może zacznijcie nowy wątek na tym forum poświęcony Państwu W, wtedy to będzie bardziej czytelne. Ta strona jest poświęcona burmistrzom byłym, obecnemu i następnym no i niech tak zostanie.

Odpowiedz Cytuj
KL 04-04-18 18:09

Tę Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta każdy mieszkaniec, który wybiera się na tegoroczne wybory samorządowe powinien zobaczyć :)

Komisarz pisze o zaleceniach zmian w okręgu 6,11,13 i 14. Wróbel robi rewolucję m.in w okręgu 2 i 3.

Podaję link poniżej:
www.ledziny.pl/nagrania-rm/2018.html

Nie da się tego w sposób skrótowy oddać co się wyrabia w naszym mieście.

Wróbel na złość radnym, którzy jej nie popierają postanowiła zmienić okręgi wyborcze w myśl zasady: spójności terytorialnej i zasady koherencji.

Niestety to co zamierzała zrobić a jej nie wyszło, ponieważ Klub Ponad Podziałami, który do tej pory był wierny Wróbel dokonał rozłamu i nie poparł tego projektu uchwały. Z pewnością nie miało nic wspólnego z zasadą spójności terytorialnej etc.

Jak wiemy Kostyra, dawno się zdeklarował, że w wyborach będzie popierał lędzińskiego celebrytę Janusza. Urbanćzyk chyba jeszcze nie wie. Gondzik i Kula już znaleźli cumy ale z pewnością nie będzie to okręt Wróbel.

Jak też wiemy, Wróbel jest strasznie zacięta, nie znosi sprzeciwu, nikt nie może mieć innego zdania i jej nie popierać. Jeżeli choć odrobinę nie zgadza się z jej poglądami i dogmatem o nieomylności zostaje zaraz nazwany "oponentem", należącym do grupy ludzi, którzy chcą jej pozbawić stołka itp. ( nie wiem, nie rozumiem tego, tak jakby miała wykupiony patent na dożywotnie sprawowanie funkcji w Lędzinach???-(przyp. red.).

Polecam oświadczenie do odsłuchania, które wygłosiła przepraszam odczytała na tej Sesji, a które przygotował jej z pewnością niejaki menager wśród radnych zwany DJ-em.

Wśród absurdów Wróbel, które chciała wprowadzić znalazło się m.in. zabranie radnemu Kuli ulicy na której mieszka - Porzeczkowej. Zrewolucjonizowała okręg wyborczy Kostyry, który przez 3 lata ją popierał, zapadł specjalnie na amnezję, wyzbył się wszystkich ideałów wyborczych w zamian za obietnicę zrobienia drogi do jego posiadłości ziemskiej (Blych).

Dalej radnego Gondzika wrzuciła do okręgu wyborczego Urbańczyka.

Sami zresztą odczytajcie.

Radni Kostyra, Kula i Ostrowska napisali pismo sprzeciwiające się takim praktykom Wróbel m.in. podane do wiadomości Komisarza Wyborczego.

No i wtedy się zaczęło...

Pismo, pod którym się podpisali, to według Wróbel paszkwil...hm...ciekawe od kiedy pismo podpisane przez osoby jest paszkwielem? Potem dowiedzieli się, że powstało ono poza granicami miasta na wyraźne zlecenie mocodawców, idźmy dalej; zachowują się radni niegodnie, jak w PRL-u.

Krysiu, zapytam nieskromnie - A kto ich tego nauczył???

Kto spotykał się poza granicami miasta (Jaworzno czy Chrzanów), na spotkaniach nieformalnych? Kto wydzwania do radnych i spotyka się z wybranymi, przecież Kostyra o tym na sesji mówi. Czyżby teraz zaczął "sypać", bo został z nich wyeliminowany???

Tak wyglądają rządy "praworządne" w Lędzinach, oko za oko, ząb za ząb. Jak w epoce kamienia łupanego.

Ta sesja jest dobitnym obrazem porażki demokracji naszego miasta, to nie jest godne aby tacy ludzie rządzili naszym miastem, dobro wspólne traktowali jak prywatny folwark, naszym kosztem prowadzili jakieś gry, walki polityczne, tylko po to aby utrzymać 13 tyś złotych pensji i władzę.

Komentarz:
Krysiu (na Facebooku jesteśmy wszyscy na Ty) do czego się jeszcze posuniesz aby utrzymać władzę? Jak jeszcze bardziej będziesz manipulować i zakłamywać rzeczywistość? Z klasą człowiek się rodzi, kindersztuby nabywa w domu rodzinnym, tak samo godności i honoru.
Patrząc na tę walkę o stołki i wpływy aż się robi niedobrze, przynajmniej mnie. Gdzie w tym wszystkim jest mieszkaniec i jego dobro?

Odpowiedz Cytuj
Łącznik 04-04-18 18:26

W Lędzinach burmistrz przez to że jest aż tak atakowany i podkłada się kłodę pod nogi to powinien zarabiać min. 20 000 na miesiąc bo robi dużo pomimo nękającej opozycji

Odpowiedz Cytuj
Zwolennik KW 04-04-18 18:30

Co ty, powinien zarabiać 100 tyś.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem