Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 14 z 54

Smutny 08-04-18 6:22

Tylko prostak mówi o drugim ty prostaku.Dlatego prośba do patrioty opanuj język nienawiści !

Odpowiedz Cytuj
Do patrioty 08-04-18 9:01

Patriota ? Ładnie tak opisywać kolęgę ? Mówisz że znasz gościa osobiście a tak go opisujesz ! W kościele to pewnie w pierszej ławce siedzisz ?

Odpowiedz Cytuj
Jary 08-04-18 12:50

Patriota ziejesz nienawiścią do państwa W bo chyba cię stopy pieką .A wystarczy gumofilce ściągnąć ,onuce odwinąć no i koniecznie kufajkę zrzucić. Te proste zabiegi pomogą tym bardziej ,że już wiosennie - jest zatem nadzieja , że jedna komórka w mózgowiu ci zakiełkuje.Ale jakby nie pomogło poluzuj flanelówkę pod szyją bo pewnie niedotleniony jesteś.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 08-04-18 14:44

Panie Jary najwyraźniej bez pola i roli jak widać okiem kasi nie potrafi pan żyć , co do wzięcia się oczywiście,ze tak gdyż vel kurdupel oszukał moich znajomych , co do kościoła nie praktykuje lecz rozmawiam ze znajomymi,którzy wielokrotnie widzieli kurdupla biegnącego do kościółka nawet wygłaszającego , co do tego ,ze spotykałem go osobiście to fakt lecz w raczej beznadziejnych dla niego oczywiście okolicznościach ale tego,ze on tak sobie bezkarnie hasa po naszych Lędzinach zrobię wszystko by prawda na ich temat wyszła na jaw ,a pani burmistrz oraz grupa uczciwych ledzinian mi w tym pomorze ,a co do uwziecia się na niego no cóż najwyraźniej ma pecha ale jak sobie poczytacie bloga pani „ amatorki pióra „ to dopiero zobaczycie państwo kto i w jakim stopniu uwziął się na panią burmistrz ledzin jak również nie jednego pracownika naszego um Ledziny jestem skłonny twierdzić ,ze ta pani czyli ta amatorka pióra dopiero ma fioła na punkcie pani Krystyny wróbel oczywiście w kontekście wyłącznie swych intencji ona dopiero zieje jadem ...nienawiści
Ale poczekamy zobaczymy? Jak może i was ktoś taki jak oni wystawia do bani to zmienicie szybciutko zdanie o takich ludziach jakbyście wcześniejszych wpisów nie czytali ,ze kurdupel potrafi wyłącznie pożyczać bezzwrotnie , wykonywać usługi na termin płatności,a następnie nie regulować zobowiązań i tak w koło przez lata ale już nie długo skończy im się sielanka bezkarności wszyscy będziecie w lekkim szoku i w tedy będzie wam nie co łyso ,a co do najbliższych wyborów nie mamy żadnego innego jak Krystyna wróbel,która robi co może by w naszych Lędzinach żyło się nam lepiej i wygodniej ale znów skomentujecie na to na tamto ze mogło by być lepiej i tak w koło Macieju to moja rada do roboty się weźcie nieroby , wystartujecie w wyborach wyjdźcie wreszcie na ul. Do ludzi , rozmawiajcie z nimi o ich problemach oraz potrzebach no i w końcu jak już zdobędziecie mandat to zajmijcie się realizacja tych potrzeb naszych wyborców ale jak to dziś piszecie macie zrealizować wszystko na wczoraj na bogato dosłownie jak tu piszecie mądrale

Odpowiedz Cytuj
Reto 08-04-18 17:10

Patriota twój problem to nie gumofilce ale za ciasny beret. W twoich opiniach widać gonitwę myśli podobną do biegunki. Do tego błędy ortograficzne na poziomie podstawówki . Szkoda na ciebie czasu. Zniknij stąd !!!

Odpowiedz Cytuj
Sasiad 08-04-18 22:48

Od dziś masz ksywę „ mecenas , docenta retro „ tak po prostu okiem Kasi tylko szkoda,ze z targu

Odpowiedz Cytuj
? 09-04-18 16:44

Patriota ? Ciekawe kto i ile Ci płaci za to pisanie ?

Odpowiedz Cytuj
Patriota 10-04-18 7:15

Proszę mnie nie obrażać takimi wpisami gdyż właśnie takie pokazują na co stać takich ludzi jak ci ,którzy wciąż bezustannie chcą tylko nawoływać do krytyki obecnej władzy oraz wszystkiego co dziś ta władza dla nas ledzinian robi .
Ja was ostrzega, przed zawieraniem umów jak również w ramach zawierania kontaktów powiedzmy biznesowych z państwem W , a zwłaszcza vel kurduplem no.w temacie nieruchomości,w których ten człowiek w ostatnich latach na terenie naszego powiatu oszukał na pieniądze i to spore bezzwrotne,przed jego żonka która was wysłucha ,a następnie wydoi jak krowę i kopnie w tyłek gdy będziecie chcieli dodać tekst nie po jej myśli obsmaruje równo ,a wy takie prostackie teksy piszecie ,ze nie jestem w stanie uwierzyć ,ze na poziomie dorosłego człowieka można wycisnąć takie ambitne wypociny wstyd i jeszcze raz wstyd ludziska !

Odpowiedz Cytuj
Uczciwy 10-04-18 7:20

Czyli jednak Ci płacą heh wydało się za pisanie tych kłamstw żeby utrzymać stołek 13 000 złotych na miesiąc

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem