Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 16 z 54

Doradca 11-04-18 21:05

Dziś zostało potwierdzone w jednym z biur nieruchomości w okolicy Tychów ze vel kurdupel dziewięcio krotnie w ostatnich latach wystawił je do wiatru ale oczywiście ,ze nie jestem upoważniony do przekazu info tu i teraz które to biuro gdyż prowadzone są rownolegle postępowania w trzech prokuraturach ,o których pisano powyżej ,a łączna kwota nie zwróconych zaliczek przez tego gościa wynosi już dziś powyżej
20 0000 tys zł wraz z karami umownymi , ostatnia kwotę zaliczki nie zwrócił w ostatnich trzech miesiącach na kwotę ponad 30 000 tys zł sprawa trafiła do kolejnego sadu ,a opinia w biurze nieruchomości jest taka,ze nigdy w okresie swojej działalności nie mieli tak idiotycznego i nieuczciwego pseudo klienta ,który jak twierdzi owe biuro jest zdecydowany na finalizację zakupu pewnej działki ale czeka od dwóch lat na przelew z Dubaju .....!
Dodatkowo pewien biznesmen posługuje się nie swoim pełnomocnictwem do nabierania ludzi w ramach kontraktów , nie wspomnę o innych formach prz....stw jaki się dopuszcza nawet względem sądów ,a które znajda z pewnością finał ale o tym już niebawem lecz Wy jak te ślepe kocięta lgnięcie do takich ludzi,którzy tylko umieją oszukiwać w nieskończoność ,a przy okazji wykorzystywać podobne osoby jak wy do osiągania swych pseudo sukcesów , wiec po ostatnim spotkaniu z panią burmistrz ledzin podjęliśmy decyzje.dotyczaca zrobienia porządku w Lędzinach z takimi oszołomami tylko na to trzeba poczekać jeszcze trochę czasu chociażby do roztrzygnięcia tych wszystkich postępowań ?

Odpowiedz Cytuj
Jadwiga 11-04-18 21:40

Nieźle hihi ciekawe jaki będzie tego finał widać że ktoś komuś zaszedł za skóre za coś i nie popuści heh

Odpowiedz Cytuj
Dziwna historia 12-04-18 6:36

Finał będzie taki że złożą pozew zbiorowy wszyscy poszkodowani o oszustwa i świadome wyłudzenia pieniędzy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej

Odpowiedz Cytuj
Obojętny 12-04-18 12:20

Patriota vel doradca jak zwykle wałkuje jeden temat a mnie interesuje np. jak będzie wyglądał nowy rok szkolny w SP1 czy mój syn będzie chodził na dwie zmiany bo jak widać rozbudwa szkoły stanęła w martwym punkcie. Co na to Pani burmistrz?

Odpowiedz Cytuj
Pierwszoklasista 12-04-18 14:32

Przedzwoń sobie do U.M. i zapytaj a nie truj dupy na forum

Odpowiedz Cytuj
Obojętny 12-04-18 14:48

Jak jesteś taki obeznany to może ty odpowiesz czy dalej dzieci będą uczyć w dwóch szkołach lub na dwie zmiany.

Odpowiedz Cytuj
Słonecznie 13-04-18 17:32

A niech chodząi na 5 zmian też się wyuczą !!!!! Tylko żeby rodzice dawali dobry przykład dzieciom to najważniejsze jest

Odpowiedz Cytuj
Mirek 13-04-18 19:41

Tak niech chodzą na pięć zmian i siedem dni w tygodniu a potem już prosto na gruba do systemu czterozmianowego.. Lędziński system oświaty to średniowiecze ale opinie niektórych na tym forum to epoka kamienia łupanego. Czego chcecie wymagać od władzy , jeśli brak wam ambicji w imieniu dzieci to co chcecie powiedzieć o innych sprawach. Chyba tylko niech nam zaśpiewa Zenek Martyniuk.

Odpowiedz Cytuj
Mirosława 13-04-18 19:51

W Lędzinach wszystko gra jest git nic nie trzeba zmieniać oby burmistrz jeszcze dwie następne kadencje był ten co jest teraz

Odpowiedz Cytuj
Nik 13-04-18 22:45

Prośba do nauczycieli na Ziemowicie? Proszę napiszcie jak były dyrektor przyznawał extra premie żonie? Znacie temat! Przecież (między innymi )dzięki Wam wylecial.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem