Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 17 z 54

Dyzio 13-04-18 22:49

Co tam premie:))) teraz to zonka zarabia 13 tyś. Narazie wystarcza. W drugiej kadencji pomysli o premii:) już wiedzą jak to robić:)

Odpowiedz Cytuj
Pinokio 13-04-18 23:07

Jasiu pyta Panią w przedszkolu- dlaczego ta Pani ma taki długi nos?? Zenus nie wytrzymał i krzyczy!! Ja wiem ja wiem Tata mówił że jak się kłamie to rośnie i rośnie!! Będzie coraz większy!!
Panie D!! Czekamy na następne fakty:)

Odpowiedz Cytuj
Ranny ptaszek 14-04-18 7:06

Piepszycie farmazony !!!! Ciekawe co tam doradca/patriota nowego wywęższył ? Tym żyją i gadają ostatnio całe Lędziny . Śmiech na maksa

Odpowiedz Cytuj
Nikolas 14-04-18 7:12

Z życia wrobelka
Pewn sobotni dzień blond wróbel zapragnął pojechać na imprezę na którą nie była zaproszona. Zabrała kubki i jakiś wianek wspomniana osobke i pojechały. Okazało się że to impreza zamknięta parti. Bez zaproszenie ale z tunerem próbowały przedostać się do środka. Pech chciał że spotkały jednego z gości na wejściu, który poprosił o wejściówkę. I się zaczęło. - ja jestem kw burmistrz Pan tego nie wie. Jestem najważniejsza, najpiękniejsza, uśmiechnięta, mądra, elegancja, cudowna najważniejsza w miesci) nic nie pomogło PANIE dwie wróciły do domu:)

Odpowiedz Cytuj
Patriota 14-04-18 22:48

Co raz większy to on ma nie nos lecz dług ,a w najbliższych dniach czeka go „ armagedon „ ponowna prokuratura , grafolog , przekręt , notariusz, biuro nieruchomości , oszukani klienci , i wyrok myśle ,ze jak na środek upalnego weekendu wystarczy ,a czy nos mu się wyciągnie raczej oczy wyjdą z orbit , a żona i dzieci no cóż przekonają się jaki ich tatuś i mąż był uczciwy przez ostatnie Laty ,z kad im przynosił sianko bo z pewnością nie od bociana .....? Ale proszę jeszcze trochę o cierpliwość podobnie jak z PO wszystko rozliczymy by żyło się nam lepiej i bezpieczniej od takich jak ten przekreciazy ,który kłamstwo ma we krwi ,a co do imprezy pani burmistrz no cóż tak czasem bywa na imprezach nie wszyscy są miłe widziani myśle ,ze i wam nie raz to się się przydarzyło ? ,a i Panie wyciągną wnioski pod warunkiem,ze tak właśnie było na serio ale oczami „ Kasi „ to i kororow.....i znów będzie najlepszym prezyd...m ale chyba nie twym świecie miłego weekendu ,a vel kurduplowi życzę by sraczka zaprzestała no ale musi najpierw żarzyć suplementu gozdzikowej !

Odpowiedz Cytuj
Mery 15-04-18 16:39

Patriota vel doradca jednak powrócił .Pomimo zapewnień że nas opuszcza i nie będzie więcej dyskutował ten komputerowy troglodyta znów nas męczy.Masz patrioto obsesje to fakt, jesteś polonistycznym analfabetą to fakt, chorujesz na rozdwojenie jaźni też fakt. Ale że masz kłopoty z pamięcią to cecha która cię dyskwalifikuje do prowadzenia dalszej dyskusji.Skup się raczej na robieniu kariery ,oczywiście poza urzędem, bo tam dla ciebie za wysokie progi. Dobrz ci radzę jak doradca doradcy i umysłowemu kurduplowi.

Odpowiedz Cytuj
Niki 15-04-18 21:14

Nokolasie ja tez słyszałam tę historie. Jest ona prawdziwa, bo tak się działo. Po co tam jechały??????

Odpowiedz Cytuj
Och 16-04-18 10:54

Myślę, ze K chciała zrobić sobie zdjęcie:))) np. z Prezesem.

Odpowiedz Cytuj
Xxxx 16-04-18 13:46

Patriota nie strasz nie strasz bo się posrasz

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem