Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 54

Ryj 08-03-18 11:58

Patriota Ty tam wszystko wiesz napisałbyś kto to będzie ? A może ciotka ze Świnów ? Chrum chrum ...... kwii kwiiii

Odpowiedz Cytuj
Brat Patrioty 08-03-18 15:18

Patriota dzisioj pije i kozoł przekozać że udzieli info jak wytrzeźwieje . Dostoł od królowyj flaszka za goździka co jej doł więc teros ucztuje.

Odpowiedz Cytuj
Pasjonat 08-03-18 15:30

Tyla dobrze ze mu szklano kula nie nawalila bo by musioł z fusow wrozyc po kawie od krolowy. To by dopiero gupoty pisol

Odpowiedz Cytuj
Patriota 08-03-18 18:35

Jak kto oczywiście,ze Ja ta elwira to chyba jakaś i czyjaś paranoja
Jak się spotkam z Panią Burmistrz Krystyna Wróbel to może mnie awansuje za uczciwość i za pomoc bezinteresowna dla ludzi pokrzywdzonych przez anty biznesmenów takich jak chociażby jeden wszarz Andrzej.W ? Myśle ,ze może dla mnie stworzą jakaś nowa komórkę ds.zwalczania takich właśnie nieudaczników i wszarza jak on

Odpowiedz Cytuj
Znudzny 08-03-18 19:27

Ludzie w jakim mieście żyjemy skąd was tyle nienawiści jadu waszych postach.Może byście zaczęli rozmawiać merytorycznie o sprawach miasta . P.S patriota wykup bilbord na Centrum i wypisz wszystkich lędzińskich dłużników może ci ulży a nie zaśmiecaj swoimi postami tej strony.

Odpowiedz Cytuj
Pracownik ,, PARTNERA 08-03-18 19:36

Jak się dowiedziałem to Andrzej W. złożył doniesienie na Patriotę vel Elwirę doniesienie do prokuratury za oczernianie go i wyzywanie od złodziei . Słyszałem że Andrzej W. wyroków nie posiada , a na publiczne oszczerstwa jest paragraf , Więc niedługo spotkacie się w sądzie.

Odpowiedz Cytuj
Patriota 08-03-18 21:28

Nie strasz,nie strasz bo się zesrasz drogi hejterze Andrzejow.W z ledzin może być multum a tylko tacy sami przekreciaze jak on sam wypisuje tu brednie i to po nazwisku wiec skończ cynizowac te brednie bez pokrycia ,a czy jeden ten czy drugi tamten Andrzej.W będzie miał a nie ma a to różnica to się przekonanie drodzy pozytywnie nastawieni Lędzinach rodacy ten z którym rozmawiałaś/es może nie ale czy ten kolejny czas pokaże ,a i bilbord się u pani burmistrz tez znajdzie o czym już rozmawiałem osobiście a i ona dorzuci kolejny jak się z taka jedna paniusia rozliczy sądownie czego sama nieukrywa wiec niestraszcie drodzy rodacy bo i straszyliscie Ledziny i szczuliscie na panią burmistrz,a i ona jest kolejna kadencje wiec o czym ta gadka ,a moja mowa będzie kurtka wyp... z mojego ogródka !

Odpowiedz Cytuj
Sąsiad 08-03-18 21:59

Prawda jest taka,ze co nie którzy misterny i modelki do brodla urzędowego oraz wszelkich możliwych układzików się nie załapali podczas poprzednich czy jeszcze poprzednich wyborów nie załapali i dusi was to w przełykach ze nie ma czym po handlować na prawo i lewo ,ze nie ma jak pościć na lewo czy prawo tej czy innej nieruchomości ,a i kaśka lewa już nie wpłynie na konto bezpowrotnie i to takie są fakty a nie czy ten czy inny andrzejek , ryszek czy Zenek przekrętów przez lata nawyrabiał u nas w mieście czy w powiecie wiec rada jest jedna nieroby co nie które do pracy uczciwej zabrać się i zakasać rękawy a nie na łatwiznę w koło iść i żyć za nie swoją kasę na wieczne podanie i takie są fakty w związku z tymi pseudo biznesmenami co za czyjeś żyją wiecznie i na cudzej krzywdzie żerują

Odpowiedz Cytuj
Patriota 08-03-18 22:17

P.s do pracownik partnera
Chyba pan z niewłaściwym Andrzejem.w rozmawiał bo tym,którego mam na uwadze ma już poważne problemy z CBA...? Ej panie i to nazywa się czytanie ze zrozumieniem współczuje i podziwiam pozdr.

Odpowiedz Cytuj
Ciotka ze Świniow 09-03-18 10:14

Kto zostanie dyrektorem SP 3 ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem