Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 23 z 54

Marek 01-05-18 7:00

Przyśpiewki gościa najlepiej odzwierciedlają jego stan umysłu i poziom intelektualny oscylujący pomiędzy disco polo a kapelą flecistów z zakładu karnego. Gościu zapodaj jeszcze coś skocznego tak prosto ze swojej pustej makówki.

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-05-18 15:24

Ponoć zapodo patriota newsy puki co kryśli ale bydzie ponoć fest

Odpowiedz Cytuj
Urzędnik 03-05-18 10:32

Odszkodowania ludziom będzie płacił milioner z wiosennej jak go prokuratury dojada za przekręty i za długi wiec może wspomoże nasz urząd miasta lub panią burmistrz swym choinym gestem koleżeństwa sprzed lat

Odpowiedz Cytuj
Komornik 03-05-18 15:06

Ale ponieważ ten gość nie ma jaj to z pewnością poleci do teścia jak go przyciśniemy !

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-05-18 17:26

Wstyd to co piszecie żeby ktoś spłacał długi za kogoś chyba że o tych długach nawet żoneczka nie wie .

Odpowiedz Cytuj
Komornik 03-05-18 17:59

Oczywiście ,ze nie wie w związku z tymi interesami i jego długami jak szczur pomyka nie swoim samochodem po Lędzinach bo gdyby to był jego samochód już dawno byśmy mu go skroili za te długi ,a co do wstydu ten gość jaj nie ma ,a co dopiero wstyd oczym wy piszecie ostatnio przekazano nam z prokuratury,ze wzory podpisow musiał składać koleś bo jakieś umowy znów przekręcił ,a żonka jak się dowie to go z domu przegoni no chyba ,ze odda ale na chwile obecna groszem nie śmierdzi wiec skąd?

Odpowiedz Cytuj
Urzednik 03-05-18 18:07

Wszystko o tym człowieku wiemy w naszym urzędzie na podstawie informacji jakie co nóż ludzie nam donoszą nawet w związku z policja i prokuraturami ,a małżonka na tym forum razem z nim chcą nas uczyć pokory na temat zawieszanych i zwalnianych pracowników ,a sami niech na siebie razem w lustrze spojrzą i oby nie pękło przed nimi jak w odbiciu złodzieju i przekreciazy zobaczą to dopiero się przeraża

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 03-05-18 21:10

Ludzie większy problem ma burmistrz ciekawe z czego ona spłaci odszkodowania dla urzędniczek . Może w końcu radni nie pozwolą by poszło to z miejskiej kasy.

Odpowiedz Cytuj
Urzednik 03-05-18 21:20

To już jest problem pani burmistrz ,a jeśli tak się bardzo o to troszczycie no cóż zawsze możecie się jej spytać no ,a ostatecznie zrobić zrzutkę ? Co do oszusta no cóż aktualnie prokuratura Tychy i Sosnowiec bardzo intensywnie zajęła się owym panem ,a w jednej koleś składał wzrory podpisów w temacie przerobionych umów taki jest to mega zajebiscie uczciwy gość z klasa ,a żonka wciąż wypisywać tylko umie brednie na różne tematy przy czym wszystkich naszych urzędników śmie pouczać w ramach odpowiedzialności oraz uczciwości ,a sama kręci lody od wielu lat z jej uczciwym partnerem ale chyba zbliża się ich kres na uczciwe biznesy wróbelki ćwierkają ......?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem