Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 36 z 54

Gość od gościa 26-05-18 23:16

Ale wy jesteście jeb.ci nawet nie wiecie i się nie dowiecie , mnie w nosie obchodzi i wróbelek i wrobelkowa i jej gniazdko ale najbardziej obchodzi mnie ten złodziej,oszust i hosztapler by ludzie się wreszcie dowiedzieli w całych Lędzinach i naszym powiecie kto to jest i co rzeźbi od kilku lat jak naciąga naiwnych biznesmenów na działki , nieruchomości jak pobiera bezzwrotne zaliczki to właśnie trzeba rozliczyć i tyle ,a władza będzie rozliczona wiec piszcie co wiecie

Odpowiedz Cytuj
Mery 27-05-18 15:34

Gościu a mnie guzik obchodzi twoja fobia na punkcie biznesmena. Jak chcesz go zobaczyć to jedź do niego do domu i pogadaj.Zobacz na jakim forum jesteś i w jakim wątku . I nie pieprz jak pogięty.

Odpowiedz Cytuj
Obiektywizm 27-05-18 17:32

Wystarczy jak go widuje w sadach i prokuraturach i nie chce mi się więcej oglądać już tej parszywej zakazanej złodziejskiej mordy wiec nie musisz tu brać udziału w komentarzach

Odpowiedz Cytuj
Mery 27-05-18 17:49

Obiektywizm jak go widzisz w sadach to musicie razem zakazane owoce zrywać. On Adam ty Ewa oj wy dwaj psotnicy.Teraz nie dziwota ,że tak to emocjonalnie przeżywasz ale kto się czubi ten się lubi. No i oczywiście widzisz go oczyma wyobraźni nie tylko w sadach i prokuraturach ale w różnych innych miejscach. Oj obiektywny gościu przy okazji młody gniewny patrioto a wystarczy się pierdyknąć w gumą z majtek w czaszkę i może przejdzie.

Odpowiedz Cytuj
Obiektywizm na koniec 27-05-18 21:46

To koniec pisania do łomów ledzinskiej opozycji gdyż nie ma największego sensu poniżać się przed wami ostrzegając przed przekreciarstwem jakie najwyraźniej z życia codziennego nie jest wam obce i juz

Odpowiedz Cytuj
Kac 27-05-18 22:32

Trzymamy za słowo pisane . Bando Lędzinskich wróbli .

Odpowiedz Cytuj
Zenek 28-05-18 7:18

Obiektywizm za twe oczy zielone oszalałem. Możemy spotykać się w sadach,parkach na łąkach, gdzie tylko chcesz. Czekam i już tęsknię.

Odpowiedz Cytuj
??? 30-05-18 7:34

Czy w Lędzinach doszło do korupcji politycznej ? Czy rodni PiS w zamian za stołek naczelnika popierali burmistrz miasta ? Czy radni patrzą tylko swojego interesu a nie dbają o dobro miasta ? Czy sytuacje opisywane przez Kurier Lędziński jednak pokazały całą prawdę o naszej lokalnej polityce ? Poinformowanych proszę o udzielenie odpowiedzi !!!

Odpowiedz Cytuj
Gosciu 30-05-18 10:18

Srutu tutu słuchajcie tej gwiazdy z kuriera i czytajcie te fauszywe brednia podpuszczajac naszych obywateli przez jad opozycji to będziecie w trampkach biegać w zimę po Lędzinach ,a pani redaktor jest taka wiarygodną jak jej mąż to sami sobie odpuścić.

Odpowiedz Cytuj
Przyszły Burmistrz 30-05-18 23:36

Podobno gaz komuś odcinają za nie zapłacone rachunki ponoć 8000 PLN przeterminowane płatności nie wiecie komu ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem