Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 42 z 54

Gosciu od goscia 05-06-18 17:51

Może i uschnie raczej póki co na swoje lata ma całkiem zgrabna figurę co do zarobków nie wiem ile jej wplywa na konto ? i mnie to nie obchodzi myślę ,że jakby trzy tys miała mniej z pewnością też by chciała dalej siedzieć na tym stołku w tym temacie się zgadzam gdyż w dupach im wszystkim w całej Polsce się poprzewracało od tych układów i zarobków ale z pewnością nr.marek ma odmienne zdanie gdyż ma wciąż nie kończący się seans okiem kasi

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 05-06-18 20:16

Czy ktoś mi powie gdzie zginął z miejskiego kalendarza dzień 10 czerwca? Nawet tak prostej rzeczy zrobić nie potrafią .UM funkcjonuje tylko teoretycznie jaki pan taki karm. Totalna porażka czas na zmiany!

Odpowiedz Cytuj
Marek 05-06-18 21:29

Pani burmistrz lubi grzebać w zarobkach podległych pracowników ,niech więc pogrzebią przy jej zarobkach. Nic mi do tego. Gościu nieuku dalej jesteś dla nas obiektem kpin z powodu analfabetyzmu jaki prezentujesz ale może kiedyś się wyrobisz. Jak w jednym filmie było -Piłkarski poker - trynuj ciulu trynuj - trynuj Gościu.

Odpowiedz Cytuj
Gosciu od goscia 05-06-18 21:43

Widzę ,że dalej vel marek jest w hiper transie dalej dławi teksty okiem Kasi , powiem ci jednak " prezentuje szczęście dramat " podobnie jak ta pseudo opozycja co do trenowania musiałbyś najpierw mi ta trawę skosić na mosirze to może bym się zastanowił

Odpowiedz Cytuj
To je ciul dopiero 05-06-18 21:50

Obiektem kpin w Urzędzie i mieście jest ten co mo 2500 złotych za wywóz śmieci nie zapłacone to je ciul dopiero . We urzyndzie wszyscy polewka mają ot taki biznesmen he he he przez dwa lata śmieć za śmieci nie płaci a kaj śmieci wywozi do lasu ? czy jak sroka podrzuco na bloki ?

Odpowiedz Cytuj
Marek 05-06-18 22:44

Bełkot chłopa po jabcoku. co myśli że delicje pije.Gdzieś ty to chłopie zdobył przecież denaturat z obrotu 10 lat temu wycofali.Miałeś aż ta,kie zapasy ?

Odpowiedz Cytuj
Marek 05-06-18 22:50

Gościu nieuku mój biedaczyno byłeś urzędnikiem ,kochasiem Stefana, kolegą prokuratora, a teraz na mosirze siedzisz. A ja myślę ,że szambo nurkiem jesteś bo tylko fekalia w głowie , o fekaliach piszesz,fekalia pijesz. I sam ,na swój sposób ,jesteś fekalią. Ale dalej dajesz nam dużo ubawu. I zgadnij gdzie teraz siedzimy ? Molestowany czereśniaku !!!

Odpowiedz Cytuj
Zenuś Martynek 06-06-18 4:52

Nie wiem kaj teraz siedzą ale wiem gdzie co poniektórzy siedzieć beda za oszustwa fałszerstwa wyłudzenia złodziejstwo długi itp. Itd nie w urzędzie ale we więźniu panie we więźniu ale czy tam enternet mają ?

Odpowiedz Cytuj
Gosciu od goscia 06-06-18 9:33

W więzieniu z takiej pseudo menczyzny cfela zrobią szybciutko i przestrzenią mu ten tyłek ile wlezie zacte całe lata nawet opozycja nie pierdnie by mu pomóc problem w tym ,że ten maratończyk morsa się musi uczyć proponuje już od dziś gdyż zegarek bije i nie ma zmiłuj ,domek z tym pływającym szambem zlicytują ,żonka pryśnie z jakim sołtysem i tyle będzie z biznesu hosztaplerskiego ale wreszcie tam będzie miał wiele czasu na swe karciane przemyślenia co i komu nawyrabial tam dopiero się rozmarzy o pasadce sekretarza ds.nieruchomosci , myślę sobie że vel Mareczku mu coś czasem podrzuci w ramach litościwego serduszka tak dwa razy do roku na święta bułę ,a niech ma ,a co ....
Te fekalia i ciebie Mareczku zaleją boś z wiosennej ciągnie na odległość gnojem więc radzę ci dobry towarzyszu pomeczke sobie już szykuj chyba że wolisz usta w usta jaki kraj to i taki obyczaj ,miłego dnia życzę wszystkim normalnym ledziniakom

Odpowiedz Cytuj
Marek 06-06-18 13:18

Gościu vel patrioto vel obiektywny vel młody gniewny i gupi najwyraźniej ptactwo ci resztki mózgu wydziobało. Masz obsesje to już wiemy , jesteś nieuk i tępak to też wiadomo.Jesteś prostacki,hamski i ordynarny w swych wypowiedziach. Walisz na oślep swoimi podejrzeniami, przypuszczeniami .I co i nic .Mamy z ciebie i twojej głupoty ubaw ale co raz trudniej zrozumieć treść twojego bełkotu. Widzisz kogoś ale go nie ma ,znasz ale nie znasz .Wiesz coś ale nie na pewno.Słowem lecz się. Głupota nie boli i to w twoim przypadku jest największym problemem.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem