Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 47 z 54

Wróbelek 28-06-18 18:40

Co w tym takiego dziwnego, że sekretarz będzie zarabiać więcej niż burmistrz. Burmistrz daje większe premie pomocy administracyjnej i sprzątaczce niż pracownikom po studiach. I to nie są bajki.

Odpowiedz Cytuj
Gość 28-06-18 21:22
Wróbelek :

Co w tym takiego dziwnego, że sekretarz będzie zarabiać więcej niż burmistrz. Burmistrz daje większe premie pomocy administracyjnej i sprzątaczce niż pracownikom po studiach. I to nie są bajki.

Ważne jest to, że poniosła pani burmistrz konsekwencje swojej polityki.

Odpowiedz Cytuj
Sędzia 29-06-18 6:22

Tak maniek oglądałem mecz -wynik 8 do 5 dla opozycji i połowa niezłego wynagrodzenia poszła w pi....u

Odpowiedz Cytuj
Zenon 29-06-18 8:02

Burmistrzowanie to służba miastu, mieszkańcom.Tak samo jak bycie radnym. Dlaczego radni sobie nie wzięli tylko zabrali burmistrz? To jakaś paranoja ja nie jestem zwolennikiem niskich pensji prezydentów i burmistrzów to harówka i powinna być godnie wynagradzana. Dawno nie wchodziłem na forum widzę że opozycja znalazła tutaj sobie ujście złych emocji. Potępiam wejście w układ z Panem Dariuszem D. Upadek przewodniczącej i całej reszty. Rynsztok.

Odpowiedz Cytuj
Mechanik 29-06-18 10:07

Teraz praca w Urzędzie wcześniej bezrobotny kandydat na burmistrza Fejtag. Mieszkańcy Lędzin mieliście bezrobotnego kandydata.

Odpowiedz Cytuj
Super 29-06-18 16:59

I co z tego ze bezrobotny, a Krysia miała płatną pracę w szkole.

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-06-18 11:31

Głośno o obniżce zarobków lędzińskiej burmistrz. Radni nie dokonali obniżki, aby zrobić coś na pokaz. Na to złożyło się ponad trzy lata sprawowania polityki, która przyniosła podsumowanie - negatywne.

[LINK]

Odpowiedz Cytuj
Mechnik 30-06-18 22:49

Jak to co z tego kandydował na burmistrza będąc bezrobotny to nic takiego? Widzę podwójne standardy. Fejtaga nigdzie nie chcieli nawet nie sprawdził się w ostatniej pracy jako mechanik samochodowy po 3 miechach podziękowali potem długo bezrobotny aż do czasu pracy w UM.

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-07-18 9:20

[LINK]

Przerażająca jest informacja dotycząca dotacji celowych w ramach programów z funduszami unijnymi. Z zaplanowanej kwoty 1 462 117 zł, zrealizowano… 20 676,55 zł, czyli 1,41 proc.

To obniżka o ponad 55 proc. Rząd PiS rozporządził, że pensje samorządowców mają być mniejsze o 20 proc., ale nasi radni z PiS są bardziej papiescy niż papież – mówił pod adresem nowej, opozycyjnej większości radny Karol Kolny

Chodzi o to, aby przynajmniej w części pokryć duże straty miasta z tytułu odszkodowania, które z budżetu miasta trzeba było zapłacić za błędne decyzje burmistrz w sprawach pracowniczych, w tym uznanych przez sąd za bezprawne.

[LINK]

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem