Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 51 z 52

Ali 23-07-18 11:10

Ty chyba ślepa jesteś jak nie widzisz począwszy od ramek tablic di inwestycji co jest zrobione.

Odpowiedz Cytuj
Specjalista 23-07-18 13:54

Na osiedlu Długosza mieszkańcy mówią jaki burmistrz takie inwestycje. I wtedy można dyskusję zamknąć nie mówiąc o jakiś durnych ramkach. Acha warto jedynie dodać na Długosza zero inwestycji .

Odpowiedz Cytuj
Kac 23-07-18 16:18

Ali ( z długim białym warkoczem) rzeczywiście ja chyba jestem ślepa co do tych inwestycji na oś Ziemowit , Długosza czy Rachowy ale jak ty masz dobry wzrok to wypisz mi w przynajmniej pięciu punktach , co zostało zrobione na tych trzech osiedlach , CZEKAM...

Odpowiedz Cytuj
Specjalista 24-07-18 7:07

No to se poczekamy bo Ali straciła kontakt ze swoim specjalistą od public relations. A może ułatwić tej osobie zadanie i może z partnerem wypiszą przynajmniej 3 punkty co zostało zrobione w okolicach Długosza. Też czekam !!!!

Odpowiedz Cytuj
Specjalista 26-07-18 8:26

No i Ali baba zamilkła lub chwilowo znikła.

Odpowiedz Cytuj
Ali 26-07-18 14:59

Uważajcie sobie na dyrektorkę MOK!!! pogrywa na wszystkich frontach, dogaduje sie ze wszystkimi. słodzi jednym a drugich za plecami ... niby przeciwna władzy a tak naprawdę ja wspiera!!

Odpowiedz Cytuj
Ala 26-07-18 17:27

Od kiedy tak jest, że jak burmistrz rozdaje gadżety to miasto się rozwija. Gadżety się rozdaje ludziom spoza Lędzin, żeby mieli pamiątki i Lędziny im się dobrze kojarzyły.

Odpowiedz Cytuj
Specjalista 27-07-18 7:16

Do Ali masz w 100 % rację.Lędziny nie mogą się jednak dobrze kojarzyć przynajmniej od kilku lat. Afery ze zwalnianiem ludzi, sposób funkcjonowania urzędu , i wiele innych spraw. Wizerunek miasta brudnego, zaniedbanego bez inwestycji,nowoczesnej infrastruktury.I burmistrz tej zadłużonej mieściny ze zlikwidowaną de facto kopalnią na plecach rozdaje gadżety. Trochę opamiętania i zdrowego rozsądku. No i jeszcze jedno pani burmistrz trochę mniej klakierów i lizusów wokół siebie bo oni też kosztują i to nie mało.

Odpowiedz Cytuj
Ala 28-07-18 21:00

Zamiast rozdawać dzieciom słodycze to chyba lepiej postarać się o wprowadzenie dobrych nawyków żywieniowych w szkołach. Ale gdyby w szkole rozdawaliby marchewkę jabłko to znaczyłoby, że to szkoła daje, a chodzi o to, żeby było wiadomo że to burmistrz daje. Tylko nikt się nas nie pytał, czy zwiększyć wydatki na słodycze, gadżety żeby burmistrz miał co rozdawać. Burmistrz miasta nie jest od rozdawania. Jeżeli chce rozdawać, niech rozdaje swoje a nie gminne.

Odpowiedz Cytuj
Sowa 19-08-18 18:48

Pamiętaj wyborco wybierając Krychę skazujesz miasto na porażkę. Dopóki jest co zbierać, trzeba to poukładać i przekierować na właściwe tory.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem