Referendum w Lędzinach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 54

Pracownik ,, PARTNERA 20-03-18 21:24
Wyborca :

Widzieliście już podział nowych okręgów wyborczych przecież to się kupy nie trzyma . Ciekawe w jakim celu te zmiany. Czy burmistrz marzy o reelekcji jak Putin nie pozwolimy na to !!!

Przecież to sami radni ustalają na komisjach , podział okręgów , więc pewnie im to pasuje . Chyba że to sama blądi was wyręcza a wy na te komisje chodzicie napić się kawy , a jej dupo chlasty i tak wszystko przyklepią .

Odpowiedz Cytuj
Matematyczka 20-03-18 21:31

To jest dobry burmistrz i wie co robi. Dzieki burmistrz Lędziny są tak piękne

Odpowiedz Cytuj
Patriota 21-03-18 7:58

Kasiorka niszczy ludzi, gdyby was tych madralinskich gwiazdor A.W oszukał np. Na 50000 tys to byście wyli do księżyca wiec nie pieprzcie głupot z ta kasiorka,a co do mojego przedmówcy to prawda Ledziny dziś są bardzo zadbane i poukładane nawet biorąc pod uwagę nasz cały powiat BL wszyscy nam zazdroszczą wiec chyba co niektórzy maja lekko pod sufitem,ze myślą odwrotnie,a i tak Nasza Krysia będzie góra jak to napisał poprzedni ktoś dosłownie jak Putin

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 21-03-18 17:46

Boże zachowaj. Wystarczy już włodarzy z Holdunowa czas na burmistrza z Lędzin.

Odpowiedz Cytuj
Do obserwatora 21-03-18 18:01

Ciekawe kogo z Lędzin masz na myśli ?

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 21-03-18 22:13

Obojętnie który byle nie K.W

Odpowiedz Cytuj
Głos 22-03-18 7:36

Statystyki oraz wywiad środowiskowy pokazują że będzie reelekcja

Odpowiedz Cytuj
@ 22-03-18 9:01

No i wspaniale bo po co zmieniać jak jest dobrze

Odpowiedz Cytuj
Patriota 22-03-18 9:11

Jest dobrze,a będzie jeszcze lepiej w kwestii nowego wyboru przyjdzie nowy osiołek chcąc wymienić załogę na nowa znaczy swoją,a to potrwa przynajmniej ok. 1 roku i będzie niepotrzebne zamieszanie obecna Pani Burmistrz Krysia Wróbel ma już wszystko pochytane jednym pasuje drugim nie takie życie, taki klimat zajmijcie się raczej eliminowaniem wśród nas takich oszustów i hosztaplerow jakim jest A.W z Ledzin by nikt przez takich jak on ze swoją żonka nie musiał cierpieć, a nie pieprzcie w koło kto będzie nowym burmistrzem , może zrobimy akcje anty oszustów na terenie naszego miasta co proponowała moja przedmówczyni np. Zróbmy koszulki pt.A.W i założymy sobie długie nosy i przyjdziemy pod urząd miasta Ledziny pokazując ze nie chcemy już takich oszustów jak on ? Co wy na to ?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Lędzin 22-03-18 11:17

Prawda jest taka, że obecna pani burmistrz nie jest ani dobra ani zła, jest po prostu przeciętna. Najgorsze inwestycje zostały przeprowadzone za poprzedniej władzy (kanalizacja), która zapłaciła słono za to, że zwlekała z tymi sprawami w efekcie czego ludzie idąc do wyborów mieli w pamięci wszystkie niedogodności, które musieli ścierpieć. Ja sama nie wiem na kogo głosować, bo po prostu poza panią burmistrz nie znam innych kandydatów i pewnie na tej zasadzie ta pani przejdzie na drugą kadencję... Może to i nie będzie źle, ale tak jak napisałam - nie wszystko jest w naszej gminie takie super. Z własnego doświadczenia (moje dzieci chodzą do szkoły podstawowej w Hołdunowie) napiszę, że ta szkoła daleko odbiega od tego, co chociażby jest w niektórych sąsiednich gminach... mogłoby być o wiele wiele lepiej. Tym bardziej to dziwi, że pani burmistrz jest nauczycielem i te sprawy powinny bardziej leżeć jej na sercu. Nie wiem też po co trzyma się u nas straż miejską, bo chyba tylko po to, żeby nie narazić się komuś likwidując ją ... pożyjemy do wyborów i zobaczymy...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem