Samochód burmistrza

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Miłośnik motoryzacji 18-05-14 11:05

Niech mnie ktoś oświeci: jakim samochodem służbowym jeździ burmistrz? Wydaje mi się, że jakąś czarną Skodą, chyba Octavią. Jeśli tak to mam pytanie: ile kosztował ten samochód(jeśli kupiła go gmina)? A jeśli jest leasingowany - to ile wynosi miesięczna rata?? Samochód jest wypasiony, a dla porównania powiem, że podobnym jeździ prezydent Katowic. Miasta, które ma ponad 300 tys. mieszkańców, nieporównywalnie większy budżet, więcej inwestorów oraz więcej okazji do promocji miasta, gdzie rzeczywiście prezydent musi się "pokazać". Gdzie bywa nasz burmistrz? Pozyskuje jakiś inwestorów? Gdzie Lędziny a gdzie Katowice?

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 19-05-14 13:53

Nasz burmistrz podobny jest do Erica Claptona, dlatego jeździ limuzyną jak gwiazda rocka. Może zorganizuje koncert pod dzwonem na placu farskim i zebrane do kapelusza datki przeznaczy na budżet obywatelski w Lędzinach? Sorry, ale poziom absurdu w tej gminie dawno przekroczył już stan alarmowy, dlatego takie mam skojarzenia z naszym panem burmistrzem...

Odpowiedz Cytuj
Luislo 19-05-14 21:18

Stambrowski chowa się, z pwoodu narobienia bajzlu z kanalizacją. I jej skutkami wśród zmotoryzowanych. Co do jego octavii, widziałem keidyś w zimie, jak dzielna Straż Miejska wymieniała koła w odblaskowych kamizelkach, za bankomatem, żeby było ich widać z daleka o udzielanej bezinteresownej pomocy wobec szefa

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 20-05-14 10:26

Więc może powinni zmienić nazwę na "Car service for Eric Stamber"?

Odpowiedz Cytuj
Agawka 21-06-14 21:20

Szanowny "miłośniku motoryzacji" skoro już takowym się mianujesz to powinieneś się na tej motoryzacji cokolwiek znać. Samochód którym służbowo jeździ Pan Burmistrz to pojazd marki Skoda Superb (stary model), którego wartość opiewa na kwotę ok. 20.000 zł. Skoro to limuzyna jak twierdzi "Wyborca" to taką limuzyną rozbija się co trzeci górnik z "Ziemowitu". Pomimo, że jestem kobietą to myślę Szanowni Panowie, że jeżeli chcecie dyskutować o motoryzacji to musicie się na niej troszeczkę znać. Fakt, że pan Burmistrz własnym sumptem ( przy pomocy Straży Miejskiej) wymienia opony w samochodzie służbowym świadczy o nim dobrze, gdyż w ten sposób oszczędza środki gminne.

Odpowiedz Cytuj
Karioka 24-06-14 14:33

Agawko - cosik kłująca jesteś dla krytyków pana burmistrza. Widzę, że orientujesz się świetnie w wartości samochodów należących do gminy. Ja takiej wiedzy nie mam, więc co do wartości aut się nie wypowiadam. Wiem natomiast,że wymiana kompletu opon, to koszt max. ok. 100 zeta, więc lepiej autko serwisować u mechanika, wziąć fakturkę na urząd miasta, a straży pozostawić to, co leży w jej obowiązkach. No..... chyba, że tych obowiązków tyle, co kot napłakał, a wtedy zasadnym byłoby rozważyć istnienie tej formacji, która kosztuje nas więcej niż to, co zaoszczędzimy na usługach mechanika samochodowego... Ponadto pragnę zauważyć, że wspomniani przez Ciebie górnicy z Ziemowita "rozbijają się" brykami za własną kasę, a nie dysponują raczej służbowymi samochodami opłacanymi z kieszeni podatnika i na tym polega subtelna różnica. Koszt gminnego autka, to nie tylko to, co trzeba za niego zapłacić, ale i ubezpieczenie, serwis, itp. Myślę, że twórca wątku chciał zwrócić uwagę na to, czy lędzińskiemu podatnikowi opłaca się finansować kolejny bonus dla burmistrza w postaci służbowego samochodu, który de facto służy mu do tego, żeby dojeżdżać nim 2 km z domu do urzędu... wszak pensję płacimy mu nie najgorszą, jak donosi prasa opozycyjna :-)

Odpowiedz Cytuj
Pokorny 10-07-18 19:50

Żeby wozić babę która ma w głowie i na głowie siano to nas nie stać

Odpowiedz Cytuj
Lędziński Patriota 09-09-18 17:56

Ostatnio to siano nawet jej z butów wychodzi. Wstyd na całą Polskę. Nie pchaj się babo tam, gdzie Cię nie chcą.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem