SP nr 3

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Mama ucznia 22-03-18 10:51

Czy są tu osoby zainteresowane funkcjonowaniem SP nr 3? Czy wiadomo coś w temacie wyboru dyrektora? Myślę sobie nieśmiało, że zmiana na tym stanowisku tchnęłaby nowe życie w tę placówkę i może w końcu trochę unowocześniłoby się jej funkcjonowanie... Np. dziennik elektroniczny to już jest standard, a w naszej szkole to ciągle nieosiągalna rzecz...

Odpowiedz Cytuj
Mix 22-03-18 11:06

Ja co prawda akurat nie jestem bezpośrednio zainteresowany, ale myśle ze może po wyborach nastąpią zmiany.

Odpowiedz Cytuj
Mama 22-03-18 11:24

Ale wybór dyrektora dokonuje się chyba właśnie obecnie... Nie wiem, czy obecna pani dyrektor może być ponownie dyrektorem, ale moim zdaniem to oznacza stagnację...

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 03-04-18 10:22

Udało się. Jest nowy dyrektor wybrany. Cieszymy się. Teraz do przodu i spokojnie pracować. A byłej dyrektorce nawet nie dziękujemy, bo nie ma za co. Nie ludzki charakter i zła osoba.

Odpowiedz Cytuj
Mama 03-04-18 12:32

No i OK. Zastanawia mnie tylko jedno. Po czterech latach dyrektorowania obecnej pani dyrektor powoli dowiaduję się, że skala niezadowolenia z niej była naprawdę spora, a mnie się wydawało, że tylko ja mam obiekcje, a inni są zadowoleni. To pytam : dlaczego nic się nie działo??? Gdzie nasza rada rodziców??? Czy oni w ogóle cokolwiek robią, czy są tylko paprotką przy dyrektorze??? Oby się to zmieniło. Nowej pani dyrektor życzę większej troski o dobro uczniów i posłuchania też czasem co rodzice mają do powiedzenia, no i zmiany tego nastawienia, że nic nie da się zrobić, jak słyszeliśmy na wszystkich zebraniach...

Odpowiedz Cytuj
Też mama 03-04-18 17:46

Zmieńcie radę rodziców. Dopiero od września, ale nigdy nie wybierzcie obecnych jej członków. To byli oddani pani dyrektor i dlatego nic nie dało sie zrobić. Przewodnicząca rodziców pani Patrycja totalna porażka. Nie zróbcie tego błędu. Macie nauczkę.

Odpowiedz Cytuj
Mama 05-04-18 9:48

Tak jest niestety dlatego, że rekrutacja do rady rodziców i do trójek klasowych jest "z łapanki". W większości rodzice pracują i nie mają ochoty jeszcze uczestniczyć w jakichś nasiadówkach po pracy. Uważam, że więcej spraw powinno być załatwianych na zebraniach klasowych, np. rodzice powinni mieć możliwość zgłaszania ważnych spraw wychowawcom, a ci powinni przekazywać to dyrekcji (ew. dyrekcja powinna pofatygować się na zebrania klasowe, żeby porozmawiać z rodzicami).

Odpowiedz Cytuj
Też mama 17-04-18 9:28

Okazało się, że w szkole jest afera dot. wyboru firmy organizującej wycieczki. Firma ponoć jest szemrana i tak do końca nie wiadomo, kto ją wybierał... Dyrektorka twierdzi, że to rada rodziców, a rada umywa ręce... a ktoś to jednak zrobił... czy ktoś coś wie na ten temat?

Odpowiedz Cytuj
Rada rodziców 18-04-18 16:50

W piątek spotkanie w szkole w tej sprawie. Pani Patrycjo czekamy na wyjasnienie. . Co zrobi od września "stara" dyrektor. Źródełko wyschnie !!!. Załatwcie to do końca. Niech wreszcie sie wyjasnia te machloje owiane tajemnicą.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://ledziny.istrefa.com

istrefa gmina Lędziny | istrefa powiat bieruńsko-lędziński | istrefa śląskie | istrefa Polska

Lędziny - miasto, gmina miejska, powiat bieruńsko-lędziński, województwo śląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 43-140 43-143 43-144


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem